Choď na obsah Choď na menu
 


 

Umiestnenia na súťažiach od 1.9.2011 

Trnavský pohár 20.11.2011 

Hobby Junior II.

Matúš Hagara - Barbora Hagarová 4. miesto/16 

Blahoželáme!!!!!!!!!

 

Pohár primátora mesta Banská Štiavnica 19.11.2011 

Hobby Junior II.

 Erik Mazánik - Selina Čertíková 4. miesto/11

 Blahoželáme!!!!!!!!!


Považský pohár 12.11. a 13.11.2011 Trenčín 

Hobby deti I.

 Adam Mäsiar - Katarína Divékyová 4. miesto

Daniel Žúbor – Tímea Divékyová - 5. miesto

Matej Jurík - Jasmína Javorčeková 10.-11. miesto

 

Hobby Deti II.

Adam Mäsiar - Katarína Čičmancová 7. miesto

Daniel Žúbor  - Tímea Divékyová  12. miesto

Matej Jurík - Jasmína Javorčeková 15. miesto

 

Hobby Junior I.

Erik Mazánik - Selina Čertíková 3. miesto

 

Hobby Junior II.

Erik Mazánik - Selina Čertíková 3. miesto

Matúš Hagara - Barbora Hagarová 4. miesto

Matúš Kohút - Bianka Pavolová 11. miesto

 

Hobby mládež 

Matúš Hagara - Barbora Hagarová 3. miesto

Matúš Kohút - Bianka Pavolová 5. miesto 

Blahoželáme!!!!!!!!!

 

Maestro Cup Pohár starostu Oravskej Jasenice 6.11.2011

Hobby deti 

Daniel Žúbor – Tímea Divékyová - 6. miesto/14

Blahoželáme!!!!!!!!! 


Cena Dovetanu O pohár primátora mesta Partizánske Partizánske 1.10.2011

 Deti I

Adam Mäsiar – Katarína Čičmanová – 2. miesto

Daniel Žubor – Tímea Divékyová - 3. miesto

Matej Jurík – Jasmína Javorčeková - 6. miesto

 

Deti II

Adam Mäsiar – Katarína Čičmanová – 4. miesto

Daniel Žúbor – Tímea Divékyová  - 10. miesto

Matej Jurík – Jasmína Javorčeková - 12.miesto

Jakub Kunovský – Veronika Masárová – 14. miesto

 

Junior I

Erik Mazánik – Selina Čertíková - 3. miesto

Samuel Horňák – Sophia Šertíková – 9.miesto

 

Junior II

Matúš Hagara – Barbora Hagarová – 5. miesto

Erik Mazánik – Selina Čertíková - 8. miesto

Samuel Horňák – Sophia Šertíková – 9.miesto

Blahoželáme!!!!!!!!! Super !!!!!!!!!

 

Roztancovaná črievička

Považany 18.9.2011

Adam Mäsiar - Katka Čičmancová Deti I. 1. miesto

Daniel Žubor  - Tímea Divékyová Deti I. 3. miesto

Matej Jurík - Jasmína Javorčeková Deti I. 4. miesto 

Adam Mäsiar - Katka Čičmancová Deti II. 3. miesto

Matúš Hagara - Barbora Hagarová JII  2. miesto

Blahoželáme!!!!!!!!!

 

EUROPA SC DANCE CUP 2011 

Banská Bystrica 3.9.2011


kategória Deti I. Adamko Mäsiar - Katka Čičmancová 2.m.

kategória Deti II. Adamko Mäsiar - Katka Čičmancová 2.m.

Blahoželáme!!!!!!!!!