Choď na obsah Choď na menu
 


Umiestnenia na súťažiach za rok 2010

 

25.10.2010 CENA DOVETANU, UHROVEC

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JUN II D STT 1.miesto (7 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JUN II D STT 2.miesto (7 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JUN II D STT 4.miesto (7 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JUN II D LAT 3.miesto (6 p)

Krisitán Šramka - Veronika Klemanová JUN II D LAT 4.miesto (6 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JUN II C STT 3.miesto (6 p)

Matúš Szegho . Mária Masárová JUN II C LAT 2.miesto (6 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JUN II C LAT 4.miesto (6 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JUN I D STT 1.miesto (6 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JUN I D LAT 2.miesto (7 p)

Matúš Hagara - Barbora Hagarová Hobby JUN II 4.miesto (6 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová Hobby JUN II 5.miesto (6 p)

Jakub Dolinaj - Vanesa Krpelánová Hobby JUN II 6.miesto (6 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová Hobby JUN I 7.-8.miesto (13 p)

Adam Mäsiar - Katka Čičmancová Hobby D I 6.miesto (11 p)

Jurík Matej - Javorčeková Jasmína Hobby D I 10.-11.miesto (11 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C STT 4.miesto (11 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C LAT 6.miesto (10 p)

Ján BLaháč - Frederika blaháčová Dosp.C LAT 7.miesto (10 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 1.miesto (11 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 4.miesto (10 p)

 

 

 

 

 

 

 

19.9.2010 ROZTANCOVANÁ ČRIEVIČKA 2010, POVAŽANY

Adam Mäsiar - Čičmancová Katka Hobby D I 2.miesto (7 p)

Jakub Dolinaj - Krpelánová Vanesa Hobby Dosp. STT  4.miesto (5 p)

Matúš Hagara - Barbora Hagarová Hobby Dosp. STT 5.miesto (5 p)

Jakub Dolinaj - Krpelánová Vanesa Hobby Dosp. LAT 5.miesto (5 p)

Matúš Hagara - Barbora Hagarová Hobby Dosp. LAT 4.miesto (5 p)

Erikm Mazánik - Simona Šimorková Hobby JUN I 3.miesto (12 p)

Marko Mikulášik - Anna Bartíková Hobby JUN I 9.miesto (12 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová Hobby JUNI I 11.miesto (12 p)

Erikm Mazánik - Simona Šimorková Hobby JUN II 2.miesto (9 p)

Jakub Dolinaj - Vanesa Krpelánová Hobby JUN II 6.miesto (9 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová Hobby JUNI II 7.miesto (9 p)

Matúš Hagara - Barbora Hagarová Hobby JUN II 8.miesto (9 p)

 

 

 

18.9.2010 Cena mesta Bratislava - 4.SLP

Martin Šrámka - Lucia Centárová SLP JUN II STT  4.miesto (27 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová SLP JUN II STT 16.miesto (27 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová SLP JUN II STT 26.miesto (27 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová SLP JUN II LAT 7.miesto (27 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová SLP JUN II LAT 19.miesto (27 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová SLP JUN II LAT 20.miesto (27 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JUN II C STT 7.miesto (9 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JUN II C LAT 6.miesto (10 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D STT 3.miesto (10 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp. C STT 10-11.miesto (14 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp. C LAT 4.miesto (18 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.C LAT 9.miesto (18 p)

 

 

 

12.9.2010 Bratislava Open Championship 2010 18. ročník

 

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C LAT 10.-11.miesto (22 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C STT 2.miesto (15 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D LAT 1.miesto (21 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D STT 1.miesto (11 p)

 

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 5.miesto (12 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 2.miesto (16 p)

 

 

4.9.2010  EUROPA DANCE CUP SC, BANSKÁ BYSTRICA

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 1.miesto (9 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 5.miesto (11 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D STT 3.miesto (16 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D LAT 2.miesto (19 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C LAT 4.miesto (17 p)

 

 

14.8.2010 DUNAJSKÝ POHÁR 2010, BRATISLAVA

Martin Šrámka - Lucia Centárová OPEN JII STT 6.miesto (9 p)

 

29.5.2010 MEMORIÁL IVANKY DVOŘÁČKOVEJ 2010, BRATISLAVA

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 5.miesto (15 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 10.miesto (12 p)

 

23.5.2010 VOLÁNÍ VOLAVEK, BRNO

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 6.miesto (11 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 3.miesto (10 p)

 

22.5.2010 JARO A JARO JUNIOR, MIKULOV

Marin Šrámka - Lucia Centárová JII B STT 3.miesto (11 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII B LAT 2.miesto (14 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 6.miesto (17 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 3.miesto (20 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII C STT 3.miesto (19 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII C LAT 1.miesto (16 p)

 

22.5.2010 CELOSLOVENSKÁ PREHLIADKA NEREGISTROVANÝCH PÁROV,

BANSKÁ BYSTRICA

Erik Mazánik - Simona Šimorková JI+II 5.miesto (19 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová JI+II 16.miesto (19 p)

Marko Mikulášik - Anna Bartíková JI+II 18.-19.miesto (19 p)

 

 

16.5.2010 POHÁR DOMU KULTÚRY 2010, PEZINOK

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D STT 5.miesto (9 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D LAT 7.miesto (19 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C STT 8.-9.miesto (18 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.C LAT 6.miesto (14 p)

 

 

15.5.2010 CENA TURCA 2010, MARTIN

Kristián Šramka - Klemanová Veronika JII D STT 3.miesto (15 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 6.miesto (15 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D LAT 12.miesto (18 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 7.miesto (18 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII C STT 5.miesto (10 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII C LAT 7.miesto (8 p)

Matúš Hagara - Barbora Hagarová JII 6.miesto (7 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová JI 9.miesto (15 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 3.miesto (14 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 8.miesto (16 p)

 

 

 

9.5.2010 GRAND PRIX TYRNAVIA 2010, TRNAVA

Marin Šrámka - Lucia Centárová Open Jun II STT 3.miesto (9 p)

Erik Mazánik - Simona Šimorková Jun I 8.miesto (14 p)

 

 

2.5.2010 SOBOTSKÝ TANEČNÝ PARKET 2010, RIm. Sobota

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C LAT 3.miesto (8 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B LAT 10.miesto (11 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.B STT 3.miesto (5 p)

 

24.4.2010 KROMĚŘÍŽ 2010

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D STT 1.miesto (15 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D LAT 4.miesto (21 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C STT 1.miesto (16 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C LAT 2.miesto (10 p)

 

17.4.2010 POHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK

SLP JUN STT Martin Šrámka - Lucia Centárová 4.miesto (23 p)

SLP JUN STT Matúš Szegho - Mária Masárová 19.miesto (23 p)

SLP JUN STT Ján Blaháč - Frederika Blaháčová 20.miesto (23 p)

SLP JUN STT Adam Valach - Nataly Hlinková 22.-23.miesto (23 p)

SLP JUN LAT Martin Šrámka - Lucia Centárová 10.miesto (24 p)

SLP JUN LAT Matúš Szegho - Mária Masárová 16.-18.miesto (24 p)

SLP JUN LAT Ján Blaháč - Frederika Blaháčová 22.miesto (24 p)

SLP JUN LAT Adam Valach - Nataly Hlinková 23.-24.miesto (24 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D STT 1.miesto (18 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JII D STT 12.miesto (18 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 13.-14.miesto (18 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D LAT 4.miesto (23 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 11.-12. miesto (23 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková 13.miesto (23 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp. C STT 1.miesto (21 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C LAT 3.miesto (23 p)

 

11.4.2010 O CENU KTŠ TYRNAVIA, TRNAVA

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C STT 1.miesto (18 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C LAT 1.miesto (23 p)

 

27.3.2010 PegaFun Dance Cup 2010, Martin

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D STT 2.miesto (20 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D STT 3.miesto (20 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JII D STT 11.miesto (20 p)

Ján BLaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 12.miesto (20 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D LAT 1.miesto (25 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 5. miesto (25 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JII D LAT 19.-20. miesto (25 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D LAT 19.-20.miesto (25 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C STT 1.miesto (15 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C LAT 1.miesto (12 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.D STT 4.miesto (39 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová Dosp.D STT 12.-15.miesto (39 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D STT 19.-20.miesto (39 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.D LAT 6.miesto (42 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D LAT 15.-16.miesto (42 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová Dosp.D LAT 20.-23.miesto (42 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C STT 1.miesto (29 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dops.C LAT 2.miesto (25 p)

 

21.3.2010 TANEČNÝ FESTIVAL 2010,  POPRAD

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp. D STT 8.-9.miesto (20 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová Dosp.D LAT 13.-14.miesto (19 p)

 

20.3.2010 TANEČNÝ FESTIVAL 2010,  POPRAD

SLP JUN STT Martin Šrámka - Lucia Centárová 4.miesto ( 17p)

SLP JUN LAT Martin šrámka - Lucia Centárová 9.-10.miesto (16 p)

SLP JUN STT Ján Blaháč - Frederika Blaháčová 17.miesto (17 p)

SLP JUN LAT Ján Blaháč - Frederika Blaháčová 16.miesto (16 p)

 Ján Blaháč -  Frederika Blaháčová JII D STT 7.miesto (10 p)

 Ján Blaháč - Frederika Blaháčová  JII D LAT 5.miesto (11 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C STT 1.miesto (10 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C LAT 1.miesto (10 p)

 

13.3.2010 MSR 2010 STT, KOŠICE

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII 4.miesto (22 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JI 13.miesto (15 p)

 

 

6.3.2010 POHÁR PRIMÁTORA ŽIAR NAD HRONOM 2010

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D STT 2.miesto (15 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D STT 5.miesto (15 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D STT 7.miesto (15 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JII D STT 11.-12.miesto (15 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D LAT 2.miesto (18 p)

Ján Blaháč - Frederika Blaháčová JII D LAT 7.miesto (18 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JII D LAT 10.miesto (18 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová JII D LAT 12.miesto (18 p)

Erik Mazánik - Simona Šimorková JI 9.miesto (17 p)

Matúš Kohút - Eva Kiššová JI 15.miesto (17 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.D STT 2.miesto (26 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová Dosp.D STT 8.miesto (26 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová Dosp.D LAT 2.miesto (20 p)

Kristián Šramka - Veronika Klemanová Dosp.D LAT 10.miesto (20 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C STT 1.miesto (22 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová Dosp.C LAT 2.miesto (24 p)

 

28.2.2010 PODĚKOVÁNÍ VILIAMU ŠEJKSPÍROVI, BRNO

Adam Valach - Nataly Hlinková JI D STT 11.miesto (13 p)

Adam Valach - Nataly Hlinková JI D LAT 10.miesto (17 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JII D STT 3.miesto (20 p)

Matúš Szegho - Mária Masárová JI D LAT 2.miesto (21 p)


 

20.2.2010 MSR 2010 LAT, POPRAD

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII 9.miesto (20 p)

 


30.1.2010 MSR 2010 V 10 TANCOCH, KOŠICE

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII 6.miesto (21 p)

 

 

24.1.2010 O CUKROVOU ČÍŠI, KROMĚŘÍŽ

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C STT 1.miesto (13 p)

Martin Šrámka - Lucia Centárová JII C LAT 1.miesto (15 p)