Choď na obsah Choď na menu
 


 

Umiestnenia na súťažiach za rok 2008

 

13.12.2008 O pohár starostu Nitrice

Jurík Matej- Uhliarová Timea DETI I 10-12.miesto (12 p )

Rybanský Martin- Blažeková Tereza DETI I 10-12.miesto (12 p

 Mesiar Adam- Humajová Kristína DETI I 10-12.miesto (12 p ) 

Kunovský Jakub- Pavolová Bianka FETI I 9.miesto (12 p ) 

Šrámka Dávid- Čertíková Sofia DETI I 7-8.miesto (12 p ) 

Kohút Matúš-Kiššová Eva DETI I 6.miesto (12 p ) 

Horňák Samuel- Čertíková Selina DETI I 4.miesto (12 p ) 

Šuhajda Michal-Kováčiková Alexandra DETI II 12.miesto (12 p ) 

Dolinaj Jakub- Hlinková Nataly DETI II 10.mietsto (12 p ) 

Mazánik Erik- Šimorková Simonka DETI II 9.miesto (12 p ) 

Dolinaj jakub- Hlinková Nataly JI 8-9.miesto (9 p ) 

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI 6.miesto (9 p ) 

Valach Adam- Centárová Lucia JI  5.miesto (9 p ) 

Blaháč Ján- Blaháčová Frederika  JI 4.miesto (9 p ) 

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 3.miesto (9 p ) 

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JII 5.miesto (6 p ) 

Blaháč Ján- Blaháčová Frederika JII 4.miesto (6 p ) 

Valach Adam- Centárová Lucia JII 3.miesto (6 p ) 

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JII 2.miesto (6 p )

 

6.12.2008 Vianočná Cena Fortuny Lukov Zlín ČR

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 2.miesto (5 p ) 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C LAT 7.miesto (8 p )

 

30.11.2008 Mikulášska súťaž Nové Zámky

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI LAT 7.miesto (24 p )

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI STT 17.miesto (19 p )

 

 16.11.2008 O pohár Zentivy Koplotovce

Hank Filip- Masárová Mária  JII C STT  8-9.miesto (10 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária  JII D LAT 8.miesto (8 p )

 

15.11.2008 O pohár PK Martin

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 1.miesto (9 p )

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JII 2.miesto (4 p )

 

  9.11.2008 Považský pohár 2008 Trenčín

Valach Adam- Centárová Lucia JI 1.miesto (14 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária HL. C STT  16.miesto (17 p )

 Hank Filip- Masárová Mária  JII D LAT   6.miesto (15 p ) 

 Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 2.miesto (14 p )

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI 12.miesto (14 p )

 

8.11.2008 Považský pohár Trenčín

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII  C STT 13.miesto (20 p ) 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C LAT  13.miesto (16 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária  JII C STT 19. miesto ( 20 p )

 

8.11.2008 Slovenský pohár Trenčín 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika J STT 20-22.miesto (23 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika J LAT 23.miesto (24 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária  JII C STT  20-22. miesto (23 p )

 

25.10.2008 Tanečný festival Hodonín

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 15.miesto (17 p ) 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C LAT 12.miesto (14 p )

 

12.10.2008 Parketový tiger  Poprad

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 5.miesto (8 p ) 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 3.miesto (12 p )

Hank Filip- Masárová Mária JII C STT 9-10.miesto (10 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária JII D LAT 8.miesto (10 p )

 

14.9.2008 Roztancovaná črievička Považany

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 1.miesto (9 p )

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI 7.miesto (9 p )

 

15.6.2008 Letné majstrovstvá Brno ČR 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 2.miesto (6 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 3.miesto (12 p )

 

14.6.2008 Veselé sloníča Martin 

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 1.miesto (8 p )

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JII 1.miesto (4 p ) 

 

7.6.2008 O pohár tanečnej školy Trenčín 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 7.miesto (12 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 2.miesto (10 p ) 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII D LAT 1.miesto (11 p )

Valach Adam- Centárová Lucia JI 1.miesto (10 p ) 

Valach Adam- Centárová Lucia JII 3.miesto (9 p )

Hank Filip- Masárová Mária JII C STT 8.miesto (12 p ) 

Hank Filip- Masárová Mária JII D LAT 3.miesto (11 p ) 

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 2.miesto (10 p ) 

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JII 2.miesto (9 p )

Szegho Matúš- Kováčiková Radka JI 7.miesto (10 p )

 

25.5.2008 Cena primátora Žiar nad Hronom

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII C STT 10.miesto (12 p )

 

25.5.2008 O cenu TŠK Stella Žiar nad Hronom

Valach Adam- Centárová Lucia JI 1.miesto (5 p )  

Valach Adam- Centárová Lucia JII 1.miesto (6 p )

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 2.miesto (5 p )

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JII 2.miesto (6 p )

 

18.5.2008  O májové srdiečko Nitrianske Rudno

Valach Adam- Centárová Lucia  JI  1.miesto (8 p )

Hank Filip- Masárová Mária JIID LAT  5.miesto  (8 p )

Hank Filip- Masárová Mária JII D STT  1.miesto (6 p )

Šrámka Martin-Klemanová Veronika JI D STT 1.miesto (13 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 3.miesto (14 p )

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 3.miesto (8 p )

Szegho Matúš-Kováčiková Radka JI 7.miesto (13 p )

 

3.5.2008 Viva Cup 2008 Nové Zámky

Valach Adam- Centárová Lucia  JI   2.miesto (14 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 6.miesto (17 p )

 

12.4.2008 Tanečný festival Zlín ČR

Hank Filip- Masárová Mária   JII D STT  2. miesto (27 p )

Hank Filip- Masárová Mária   JII D LAT   12. miesto (27 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D STT 1.miesto (16 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 7.miesto (17 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII D STT 1.miesto (24 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JII D LAT 8.miesto (27 p )

 

12.4.2008 Pohár primátora Ružomberok

Šramka Kristián- Vrecková Lenka JI 3.miesto (12 p )

Valach Adam- Centárová Lucia JI  2.miesto  (12 p)

 

5.4.2008   Tanečný festival   Poprad

Hank Filip- Masárová Mária  JII D STT  1.miesto (15 p )  

Hank Filip- Masárová Mária   JII D LAT  8.miesto (12 p ) 

 

29.3.2008 Majstrovstvá SR 10 tancov 

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI 17.miesto (22 p )

 

15.3.2008 O pohár KtŠ Tyrnavia Trnava

Valach Adam- Centárová Lucia JI  7-8.miesto ( 23 p )

 

9.3.2008   Veľké Kláni   Brno ČR

Hank Filip- Masárová Mária   JII D STT  1.miesto (20 p)

Hank Filip- Masárová Mária   JII D LAT  9.miesto (21 p )

 

8.3.2008 Majstrovstvá SR STT Poprad

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI STT 11.miesto (24 p )

 

2.3.2008  Pohár domu kultúry 2008 Pezinok

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D STT 2.miesto (17 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 8.miesto (17 p )

Hank Filip- Masárová Mária   JII D STT  5.miesto (17 p )

Hank Filip- Masárová Mária  JII D LAT  8-9 miesto (17 p )

 

9.2.2008 Bystrický tanečný parket Banská Bystrica

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D STT  5.miesto (11 p )

Šrámka Martin- Klemanová Veronika JI D LAT 3.miesto (12 p )